Jdi na obsah Jdi na menu
 


CHCETE PŘEDNÁŠKU?

Příspěvky

Renomovaní lektoři, přednášející a průvodci, odborníci

28. 8. 2016

Pro V.I.P. návštěvníky města, které neuspokojí hromadná návštěva, posezení v cukrárně a neberou útokem suvenýry a letáčky zdarma máme speciální informace pro jejich badatelské účely, seminární a diplomové práce, které ve městě, ani v žádném obyčejném z infocenter nikde neseženete :-) V čem spočívá náš V.I.P servis? Letáčky u nás neseženete neboť nosíme vše v hlavě. Pokud chcete poodkrýd pokličku pravému poznání města a historie, je třeba se předem u nás ohlásit s krátkým sdělením oblasti a tématu vašeho zájmu... Pak konáme i zázraky... Spolupracujeme jen s těmi nejlepšími. Reference o těch z "naší rodinky". Portál www.regionplzen.cz napsal...6.2.2016

„Náš kraj je spojený s mnoha známými osobnostmi z oblasti kultury, které se zapsaly do dějin České republiky. Jsem rád, že vy jste pokračovatelé této kulturní tradice a za to vám patří velký dík,“ uvedl na začátku setkání hejtman Václav Šlajs. Spolu s radním pro oblast kultury, památkové péče a neziskových organizací Jaroslavem Šobrem pak předali ocenění zaměstnancům organizací, které zřizuje Plzeňský kraj. Přehled nominovaných kulturních pracovníků organizací Plzeňského kraje nese i dvě místní jména, nominováni a oceněni byli Mgr. Jiří Fák a Jindřich Kovařík... U nás nepotkáte žádná béčka  :-)

 
Celý příspěvek | Rubrika: CHCETE PŘEDNÁŠKU? | Komentářů: 0

Velké kulturní akce nám nejsou cizí

28. 8. 2016

Noc kostelů je naplněna přednáškami k lokalitám. Tentokrát se konalo ve Strážišti... V rámci noci kostelů přednášel 23. května 2014 pan Mgr. Jiří Fák O řece Střele. Pokud máte zájem o profesionální přednášky. Neváhejte nás kontaktovat.

 
Celý příspěvek | Rubrika: CHCETE PŘEDNÁŠKU? | Komentářů: 0

Přednášková činnost

28. 8. 2016

Přinášíme Vám možnost objednat si u nás přednášku renomovaných odborníků. Přidáváme malou ukázku...

 
Celý příspěvek | Rubrika: CHCETE PŘEDNÁŠKU? | Komentářů: 0